Redaktionen

Vasaplatsen 3
411 26 Göteborg
redaktion@tidningenskriva.se

Har du ett prenumerationsärende?
Kundtjänst online
Telefon 08-799 62 02

Chefredaktör & ansvarig utgivare
Per Adolfsson
per@tidningenskriva.se

Redaktör
Johanna Wiman
johanna@tidningenskriva.se

AD
Ola Carlson
ola@tidningenskriva.se

VD
Anna Falck

Förlagschef
Tobias Regnell

Annons- och marknadschef
Richard Kruuse
richard@tidningenskriva.se
070-812 43 00

Annonsförsäljning och Marknad
Nils Vesterlund
nils@tidningenskriva.se
070-528 35 21

Annonsförsäljning och Marknad
Lasse Nerbe
lasse@tidningenskriva.se
070-593 64 74

Digitalchef
Martin Karlsson
martin@tidningenskriva.se

Facebook
www.facebook.com/tidningenskriva

Twitter
www.twitter.com/tidningenskriva

Instagram
www.instagram.com/tidningenskriva