Kontakta oss

Tidningen Skriva
Vasaplatsen 3
411 26 Göteborg

Har du ett prenumerationsärende?
Kundtjänst online

Intresserad av att annonsera?
Läs mer här

Vill du kontakta redaktionen?
redaktion@tidningenskriva.se

Har du frågor om våra skrivarkurser?
jens@skrivarkurser.nu


Chefredaktör & ansvarig utgivare
Per Adolfsson
per@tidningenskriva.se

Redaktör
Johanna Wiman
johanna@tidningenskriva.se

AD
Ola Carlson
ola@tidningenskriva.se

VD
Anna Falck
anna@offsidepress.se

Förlagschef
Tobias Regnell
tobias@offsidepress.se

Marknads- och försäljningsansvarig
Nils Vesterlund
nils@tidningenskriva.se

Marknads- och försäljningsansvarig
Henning Wideberg,
henning@tidningenskriva.se

Marknads- och försäljningsansvarig
Richard Kruuse
richard@tidningenskriva.se

Marknadskoordinator
Hanna Karlsson
hanna@offsidepress.se

Digitalchef
Martin Karlsson
martin@tidningenskriva.se

Facebook
www.facebook.com/tidningenskriva

Twitter
www.twitter.com/tidningenskriva

Instagram
www.instagram.com/tidningenskriva